פרופ' מיכאל דוד

תכשיר אחר שהוצג בכנס השנתי האחרון של האיגוד הישראלי לרפואת עור שהיה בים המלח ביוני האחרון. זה מחקר שנעשה ע"י ד"ר כהן וד"ר שירי שאני מניח שאתם מכירים אותם, זה תכשיר שהו בעצם מבוסס על צמחים ואתם יודעים שכל מחלה כרונית בעצם, פסוריאזיס היא מחלה כרונית חלק מהחולים בתקופות מסוימות ובצדק מבחינתם נוטה לנסות כל מיני נקרא לזה טיפולים חלופיים, טיפולים משלימים, טיפולים אלטנטיבים.  

בכל אופן התכשיר הזה זה תכשיר שנקרא פסירילקס פותח ע"י ד"ר מינה פארן שעוסקת הרבה בצמחי מרפא ואני לא רוצה להקריא פה את כל המרכיבים של התכשיר הזה אבל אתם יכולים לראות את זה פה בשקופית מכל התרכובת הזו נעשה תכשיר חיצוני שנוסה בחולי פסוריאזיס, זה היה מחקר פתוח, כמובן באישור של הלסינקי והטיפול ניתן פעמיים ביום לתקופה של עד חודש.

סה"כ היו 22 חולים שהשתתפו במחקר, כמובן מחקר קטן שאי אפשר להסיק ממנו הרבה אבל בכל זאת התוצאות הראו שהשיפור בממוצע היה 59% בפאסי - זה מין נוסחא כזו במספרים שמעריכה את חומרת המחלה וקצת יותר משליש מהחולים שהשתתפו במחקר השיגו פאסי של 75% ז"א שיפור של 75% בהשוואה למצב ההתחלתי שלהם.

 

 

 

 

ד"ר יוסף שירי

לכבוד
ועדת התרופות 
שירותי בריאות כללית
הנידון: התכשיר PSIRILAX לטיפול בפסוריאזיס, תכשיר מקומי המבוסס על תמצית זרעים טבעית נבדק על ידי במחקר קליני שבוצע במסגרת המרכז לרפואת העור בתל נורדאו לאחר כל האישורים הנדרשים כולל ועדת הלסינקי.
נבדק על ידי...

קרא עוד

ד"ר יוסף שירי

Heart Patient

דניאל עוזיאל

שלום רוזי,
המוצר פסירילקס מוכנס למגוון מכבי על תנאי עד סוף שנת 2011 ממליץ לנסות ולקדמו.

דניאל עוזיאל
מחלקת רכש תרופות
מכבי שרותי בריאות
היכל הסיטי רח' המרד קומה
תל אביב 68125

קרא עוד

דניאל עוזיאל

Heart Patient