מחלת הפסוריאזיס?
פסוריאזיס הינה מחלת עור כרונית, המתבטאת בהופעת נגעים אדמוניים המכוסים בקשקשת עבה ולבנה על גבי שפת הגוף. ניתן לראות שמחלת הפסוריאזיס בד"כ מופיעה בין אנשים בגילאים 20-40. כ-2% - 3% מהאוכלוסייה סובלים ממחלה זו אך למרבה המזל לוקים בה באופן קל. המחלה מופיעה הן אצל גברים והן אצל נשים. מחלת הפסוריאזיס מלווה לעיתים בגרד ואיננה מדבקת.

מהם סימני הפסוריאזיס?
המיקום האופייני של הנגעים הינו לרוב במרפקים, בברכיים ובעור הקרקפת. למרות זאת לעיתים במקרים מיוחדים יופיעו נגעים גם באזורי המפשעה, כפות הידיים, כפות הרגליים ובשאר חלקי הגוף. מחלת הפסוריאזיס איננה מחלה מדבקת ולעיתים הינה מלווה בגרד.

מהם הגורמים להופעת מחלת הפסוריאזיס?
סיבת המחלה איננה ידועה, אך מדיווחים של כ- 10% מהחולים כי אחד מבני משפחתם סובל ממחלה זו
לכן מניחים שאחד הגורמים הוא תורשה.

כיצד מטפלים בפסוריאזיס קלה עד בינונית? 
את מחלת הפסוריאזיס לא ניתן לרפא לחלוטין אך ניתן להקל על החולים באמצעות טיפולים שונים. ישנם משחות מתאימות היכולות להעלים את הנגעים אצל רוב החולים הסובלים מפסוריאזיס בשלב זה.

כיצד מטפלים בפסוריאזיס מופשטת?
הטיפול בפסוריאזיס מופשטת מתחלק לשני טיפולים עיקריים: הטיפול הראשון הוא טיפול בשם פוטותרפיה אשר בו החולה נחשף לאור בתדר העל סגול, בשיטה זו משיגים הפוגה במחלה לאחר כ-10 טיפולים. הטיפול השני הוא שילוב של מריחה בזפת ומשחות עם סטרואידים, והטיפול השלישי הוא חשיפה לשמש באזור ים המלח כמספר שעות בכל יום. שיטה זו לרוב בעייתית עקב שינויים במזג האוויר באזור ים המלח בתקופת החורף.
כדאי לזכור כי הטיפולים בים המלח וטיפול הפוטותרפיה כרוכים בסכנות הדומות לחשיפת יתר לשמש.

האם ניתן לרפא כליל את מחלת הפסוריאזיס?
למרבה הצער התשובה היא לא. עדיין לא נמצאה תרופה היכולה למנוע באופן קובע את הופעת הפסוריאזיס .
באמצעות טיפול ארוך ונכון ניתן להעלים את הנגעים לפרקי זמן ארוכים של חודשים עד שנים . חשוב מאוד להתאים את הטיפול לחומרת המחלה ולהתמיד בו גם כשיש מעט מאוד נגעים. טיפול סדיר במחלה כשהיא על "אש קטנה" עשוי למנוע את החרפתה בעתיד.

הפתרון הטבעי של הקרם:
הטיפול בקרם יקל על התבטאות הסימפטומים בעור כגון: הורדת קשקשת, צמצום הנגעים האדמוניים, מניעת גירוד ואיחוי סדקים. שימוש בקרם יקטין במידה משמעותית את התפרצות המחלה ויזרז את מהלך ההחלמה של העור ובכך ישפר את חיי המטופל. הטיפול הינו טיפול המבוסס על שימוש יום יומי בקרם. הקרם מבוסס על שילוב ייחודי של צמחי מרפא ושמנים טבעיים בעלי תכונות תרפויטיות.

קרם הפילינג בו תערובת הזרעים אינה נטחנת עד אבקה ומשמשת כפילינג טבעי מהזרעים עצמם.

הוכח במחקר קליני רפואי לפי כללי ועדת הלסינקי
נבדק והוכח במסגרת מחקר קליני לפי כל כללי ועדת הלסינקי. המחקר בוצע על ידי ד"ר יוסף שירי, פרופסור ארנון כהן וד"ר אסי סיקוראל רופאים מומחים לבעיות עור ובעלי מוניטין בתחום המחקרים הקליניים ובחסות בית החולים "מאיר" בכפר סבא. מסקנות המחקר: יעיל, בטוח וללא תופעות לוואי. תוצאות המחקר : 73% הצלחה קלינית.

קרם PsiRelax פותח עם חזון לעיל בחשבון מורכב משילוב ייחודי של צמחי מרפא טבעיים ושמנים והוכח כמקל על הסימפטומים של פסוריאזיס.

קרם Psirelax מבוסס על צמחי מרפא טבעי ושמנים, בטיחותו ויעילותו של Psirelax לטיפול פסוריאזיס נבדקה במחקרים קליניים, ומאושרת ע''י ועדת הלסינקי.

היעילות והבטיחות של Psirelax הוכחה על ידי ניסוי קליני על Psirelax בטיפול פסוריאזיס  שנערך במרכז רפואי מאיר, כפר סבא, ישראל בפיקוח ועדת הלסינקי (IEC / IRB) לאישור.
התוצאות המלאות בטיפול בפסוריאזיס הוצגו בכנס השנתי של האגודה הישראלית לדרמטולוגיה ורפואת המין, שנערכה ביוני 2010.
קרם Psirelax הוא מאושר על ידי משרד הבריאות הישראלי  לטיפול בפסוריאזיס.

יתרונות הקרם:
• הקרם נספג במהירות.
• הקלה מהירה בתחושת הגרד.
• מגמת שיפור מורגשת תוך שבוע מתחילת הטיפול.
• ללא סטרואידים או קורטיזון.
• ללא חומרי צבע ובישום.
• מחזיר לעור את הצבע הטבעי שלו.
• צמצום השטח הנגוע.
• אין מניעה של חשיפה לשמש.
• ניתן לשימוש בכל אזורי הגוף כולל פנים, קרקפת ואברי מין.
הקרם הינו הדרך הבטוחה והטבעית לשיפור מצב הפסוריאזיס-שילוב ייחודי של מרכיבים טבעיים בעלי יעילות קלינית מוכחת.

 

Psirelax (פסוראזיס)

₪ 149.00

הפתרון הטבעי של הקרם: הטיפול בקרם Psirelax יקל על התבטאות הסימפטומים בעור כגון: הורדת קשקשת, צמצום הנגעים האדמוניים, מניעת גירוד ואיחוי סדקים. ...

סה"כ: 0
דניאל עוזיאל

שלום רוזי,
המוצר פסירילקס מוכנס למגוון מכבי על תנאי עד סוף שנת 2011 ממליץ לנסות ולקדמו.

דניאל עוזיאל
מחלקת רכש תרופות
מכבי שרותי בריאות
היכל הסיטי רח' המרד קומה
תל אביב 68125

קרא עוד

דניאל עוזיאל

Heart Patient

ד"ר יוסף שירי

לכבוד
ועדת התרופות 
שירותי בריאות כללית
הנידון: התכשיר PSIRILAX לטיפול בפסוריאזיס, תכשיר מקומי המבוסס על תמצית זרעים טבעית נבדק על ידי במחקר קליני שבוצע במסגרת המרכז לרפואת העור בתל נורדאו לאחר כל האישורים הנדרשים כולל ועדת הלסינקי.
נבדק על ידי...

קרא עוד

ד"ר יוסף שירי

Heart Patient